OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Google’dan Logo Yarışması

Posted by oyunseveriz on March 3, 2008


Google Türkiye, 23 Nisan’da Google’ın ana sayfasında yayınlanacak logo için yarışma başlattı. Herkese açık oldan bu yarışmanın ödülleri ise oldukça ilgi çekici. Geçen yıl ilk defa 23 Nisan’da Türkiye için özel bir logo yayınlayarak, Google Türkiye ana sayfası logosunun yerine, Türk çocuklarının 23 Nisan’ını ve Ulusal Egemenlik Bayramı’nı kutlayan özel tasarımlı bir logo kullanan Google bu yılda bir ilk’e imza atarak Türkiye genelinde ‘Google Logo Yapsana’ yarışması başlattı.

Herkes Katılabiliyor

Herhangi bir yaş sınırlaması olmayan ve 23 Nisan’a özel logo tasarlamak isteyen herkese açık olan ‘Google Logo Yapsana’ yarışmasına katılmak için http://www.google.com.tr/logoyapsana adresine girip kayıt olup, tasarımları internet ortamında 31 Mart tarihine kadar göndermek yeterli olacak.

Google yetkililerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirilecek olan tasarımlar arasından birinci seçilen logo, 23 Nisan günü http://www.google.com.tr adresinde Google logosu yerine kullanılacak.

Ödüller

Yarışmada birinci olarak belirlenen logonun yaratıcısı Apple iMac bir bilgisayarın da sahibi olacak. Dereceye giren ilk 10 kişiye Google Lava lambası, başarı gösteren 30 kişiye de katılım sertifikası verilecek.

shiftdelete.net

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: