OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Diger Ulkeleri Ucuza Arayin!

Posted by oyunseveriz on March 14, 2008

telefon hizmetleri konusunda yeni hizmet taşıyıcı şirketlerin devreye girmesi, fiyatları düşürüyor. Netone’ın 1095 hizmetiyle yurt dışı ucuzladı.

Uluslararası görüşmeleri ucuza mı yapmak istiyorsunuz? Ek bir masraf yapmadan, bilgisayar başına geçmek zorunda kalmadan, sadece numaranızın başına 1095 yazarak şehirlerarası ve özellikle de uluslararası aramaları daha ucuza getirebilirsiniz. Ek sözleşme yapmanıza da gerek yok. Netone tarafından sağlanan 1095 hizmeti sayesinde, 1095 hizmetinden faydalandığınız miktarın faturası da size Türk Telekom tarafından ulaştırılıyor, otomatik ödeme hizmetinden faydalanabileceğiniz şekilde aynı abone numarasıyla düzenleniyor.

Tarifeye Bakın!

ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, Rusya, Avustralya ve Çin’in dahil olduğu kırk dört ülkenin yanı sıra, Kuzey Kıbrıs ve şehirler arası konuşmaların dakika bedeli 6,9 YKr. seviyesinde. Diğer taraftan Turkcell, Kuzey Kıbrıs Turkcell, Vodafone, Kuzey Kıbrıs Vodafone ve Avea GSM işletmecilerine doğru yapılan aramaların da dakikası 27 Kuruş olarak belirtilmiş. Yurt dışını telefonla daha ucuza aramak zor gibi.

Nasıl Aranır?

Çevireceğiniz telefon numarasından önce 1095 tuşlamanız yeterli. Örneğin 0212 alan koduyla arayacağınız bir yeri 1095 0212 888 88 88 şeklinde arayabiliyorsunuz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: