OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Ucretsiz Silverlight Hosting Hizmeti

Posted by oyunseveriz on March 14, 2008

Silverlight hizmetini yaygınlaştırmak isteyen Microsoft, 4 GB ücretsiz hosting veriyor. Bu hizmetten faydalanmanın yolu adım adım bu yazıda.

Microsoft, Silverlight uygulamalarını desteklemek amacıyla ücretsiz 4 GB Hosting veriyor. Silverlight uygulamalarınızı kolaylıkla çalıştırabileceğiniz bu hizmete ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi için aşağıdaki adımları izleyin ve bu hizmetin tadını çıkarın:

Öncelikle http://silverlight.live.com/ adresine Live ID hesabınızla bağlanıyorsunuz. Herhangi bir MSN hesabınızı kullanmanız kayıt işlemi için yeterlidir.

Manage Account bağlantısından yeni bir hesap oluşturmalısınız. Ardından Manage Applications bağlantısını kullanarak Upload işlemi yapacağınız sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

Yükleyeceğiniz dosya formatının ZIP ve dosya boyutunun 22 MB’dan az olması gerekiyor. Tüm bu işlemleri tamamladıysanız, bir sonraki adım olarak size yüklediğiniz uygulamaya ait bir test bağlantısı ve web sitenize eklemeniz gereken kodlar verilecektir. Böylelikle Silverlight çalışmalarınızı kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: