OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Metal Gear Online Beta Hazır

Posted by oyunseveriz on May 7, 2008

ImageMetal Gear Solid keyfini online ortamda diğer oyuncularla birlikte yaşamanızı sağlayacak olan Metal Gear Online beta sürümü, PS Store üzerinden yayınlandı.

Konami’nin en sağlam serilerinden olan ve Hideo Kojima tarafından meydana getirilen Metal Gear Solid evreninde geçecek olan Metal Gear Online‘ın beta çalışmalarının başlayacağını daha önce söylemiştik. Nihayet MGO Premier Beta sürümü, PlayStation Store’da yerini aldı.

21 Nisan’da Şov Başlıyor!

PlayStation 3 sahipleri, Metal Gear Online Premier Beta etkinliğine 21 Nisan‘da başlayacak. Premier Beta, 6 Mayıs’ta sona erecek. Yani iki haftalık bir Metal Gear Online keyfi yaşanabilecek. Oyunun tam sürümü ise, 12 Haziran’da çıkacak olan Metal Gear Solid 4 ile birlikte gelecek.

Beta aşamasında oyuncular iki harita, dört farklı oyun modu ve 16 kişiye kadar takım oluşturup bilgi paylaşımına imkan tanıyan SOP System ve karakter kişiselleştirme gibi içerikler sunuyor. Otomatik eşleştirme ve eğitim modları da içeren Premier Beta, PlayStation 3 konsoluna ilkleri getirecek gibi görünüyor. 741 MB boyutunda olan Metal Gear Online Premier Beta kurulumunu PlayStation Store‘dan indirmek mümkün.

 

Image

Bilgi İçin: Konami
shiftdelete.net

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: