OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Turkcell’le ‘TonlaKazan’ın!

Posted by oyunseveriz on May 7, 2008

ImageReklam sektöründe deneyimli olmanıza gerek yok; Turkcell TonlaKazan sayesinde sizi arayanlara Turkcell reklamı dinletin, hediye kontör ya da dakika kazanın.

Turkcell, reklam alanında bir ilke imza atarak TonlaKazan mobil reklam platformunu tanıttı. Artık Turkcell müşterileri, ÇalarkenDinlet‘lerini reklam müziklerinden oluşturarak kendilerini arayanlara dinlettikleri oranda kontör ve dakika kazanıyor. İlk tanıtım süresince TonlaKazan‘a sınırlı sayıda üye kaydedilecek.

Nasıl Kayıt Olacaksınız?

Web, WAP ya da SMS yoluyla üye olabileceğiniz TonlaKazan platformundaki farklı reklam müziklerinden beğendiğinizi ÇalarkenDinlet içeriği olarak seçip, sizi arayanlara dinleteceğiniz reklamları belirleyebilirsiniz. Turkcell‘in, iş ortağı 4play Digital Workshop firmasıyla birlikte geliştirdiği TonlaKazan ayrıca reklam verenlere de dinlettikçe öde (Cost Per Listening) fiyatlandırma modeliyle ölçümlenebilir bir reklam mecrası sunuyor.

TonlaKazan ile ilgili olarak Turkcell Katma Değerli Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar; “Mobil reklam alanında bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. TonlaKazan servisiyle sadece yeni bir reklam platformu değil, reklamcılık dünyasına yeni kavramlar da getirmiş oluyoruz. Servisi Akbank, Coca-Cola, Digiturk, Garanti Bankası, gnçtrkcll, Kraft, Nestle, Nivea, P&G ve Unilever gibi önemli markalarla lanse ettik” açıklamasını yaptı.

 

Image

 

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: TonlaKazan
SDN – http://shiftdelete.net
 

Söz, sizde! Yorumunuzu ekleyin.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: