OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Asus’tan X48 anakartlar

Posted by oyunseveriz on May 9, 2008

Intel X48 yonga setinin çıkışıyla bu ürünü kullanan anakartlar da vitrinlerde görülmeye başladı. X48′le ilgili ilk hareket edenlerden biri ise Asus oldu.

Asus, X48 ailesinin iki yeni üyesi P5E3 Premium WiFi-AP ve Rampage Formula anakartları duyurdu.  Intel X48 yonga setine sahip yeni anakartlar, yüksek performansla enerji verimini birarada sunmayı vaat ediyor. Yeni modeller, %80.23’e kadar CPU gücü tasarrufu sağlayan özel EPU teknolojisine sahipler.

ASUS P5E3 Premium WiFi-AP @n özel EPU otomatik enerji tasarrufu çipiyle %80.23 CPU gücü tasarrufu sağlıyor. Dijital olarak izleyebilen ve gelişmiş VRM verimliliğiyle her yük altında CPU gücünü otomatik olarak ayarlayan EPU tam kontrol sunuyor ve düşük güçte çalışan programlarda güç verimi elde ediyor. Tasarruf edilen elektrik ve engellenen CO2 miktarını gösteren yenilikçi AI Gear3 Plus ile biraraya getirilen ASUS EPU %50′ye kadar gelişmiş güç verimliliği sağlıyor.

5 saniyelik başlama süresiyle ASUS Express Gate, Windows yüklenmeden İnternet’te gezinmeyi sağlayan bir seçenek sunuyor. Bu kullanışlı uygulama, işletim sisteminin yüklenmesini beklemeye gerek kalmadan, Skype, IM, YouTube, ve webmail erişimi sağlıyor.

ASUS P5E3 Premium WiFi-AP @n tümleşik IEEE 802.11n teknolojisiyle geliyor. Bu standart, 802.11b/g standartlarından daha geniş bir ağ kapsamı ve 6 kata kadar daha hızlı veri iletimi sağlıyor. Diğer bir yeni özellik ise üçüncü nesil 8 fazlı güç sistemi tasarımı. Bir VRM tasarımı olan bu özellik yüksek kaliteli bileşenler kullanarak gelişmiş güç verimi sağlıyor. Yeni Asus’ların teknik özellikleri ise şunlar;

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: