OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

F.Bahçe’nin hayalleri suya mı düştü?

Posted by oyunseveriz on May 9, 2008

Adı F.Bahçe ile de anılan Barcelona’nın yıldız golcüsü Eto’o’nun talipleri artıyor. Kamerunlu için Laporta’nın kapısını çalan son takım Tottenham oldu. Teklif ettiği rakam ise dudak uçuklattı

Transfer döneminde gözünü İspanya’ya diken Tottenham, Kamerunlu yıldız için 30 milyon euronun üzerinden bir para önerirken, daha önce tüm teklifleri reddeden Laporta, Londralılar’a haftaya randevu verdi. Marca’nın güvenilir kaynaklara dayandığırdı habere göre Berbatov’u satmasına kesin gözüyle bakılan Tottenham menajeri Juande Ramos, ocak ayından beri ilk hedefi olduğunu açıkladığı Eto’o’nun transferi için herşeyi yapmaya hazır.

Katalan ekibine 35 milyon euroya yakın bir para öneren Ramos, Laporta’nın kesin kararı için haftaya kadar bekleyecek. Ancak Marca, Barcelona başkanının bu cevabının pazarlık yapmak amacı taşıdığını ve Laporta’nın Eto’o en az 35 milyon euro satarak çok önemli bir yıldız transfer etmek istediğini yazdı.

Sezon sonunda birçok önemli ismi göndermesi beklenen Barcelona’nın önemli ismi Eto’o, daha önce başarısızlık halinde İspanya’dan ayrılacağını açıklamış, daha sonra da bu kararından vazgeçmişti.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: