OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Çıplak poz veren öğretmen işinden oldu!!! İşte o fotoğraf!!!

Posted by oyunseveriz on May 10, 2008

Avusturalya‘da bir kadın dergisine eşi ile birlikte çıplak poz veren öğretmen işinden oldu.

Sidney kentindeki Narraweena Devlet Okulu’nda öğretmenlik yapan 24 yaşındaki Lynne Tziolas, yine kendisi gibi öğretmen olan eşi Antonios Tziolas ile birlikte Avustralya‘da yayım yapan bir kadın dergisine verdiği cüretkar fotoğraflar yüzünden okul yonetimi tarafindan işinden atıldı.

Lynne Tziolas‘in CLEO Dergisi’ne eşi ile verdiği samimi pozları gören aileler okul idaresine geçtiğimiz hafa içinde sikayette bulundular. Narraweena Devlet Okulu idaresi öğretmenleri hakkındaki şikayeti değerlendirerek genç öğretmenin okuldan atılması yönünde karar verdi.

Hakkında verilen kararın çok yanlış olduğunu söyleyen Lynne Tziolas‘a da okulda eğitim gören bazı öğrencilerin ailelerindan destek gelerek tekrar gorevinin başına dönmesi yolunda imza kampanyası başlatıldı. Antonios Tziolas ise eşinin görev yaptığı okuluna mutlaka geri dönmesi gerektigini belirterek “Biz sadece ayakta durarak poz verdik, başka bir şey yapmadık yeniden yapabilirim” dedi.

NSW Egitim Departmaı konu ile ilgili yaptığı açıklamada Lynne Tziolas hakkında ailelerden gelen sikayetler üzerine geçici bir süre için işinden uzaklaştırildığını, konu hakkında araştırmalaının devam ettiğini belirtti.

DHA-MİLLİYET

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: