OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Kayserispor Gökhan’a teklif götürüyor

Posted by oyunseveriz on May 10, 2008

Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur, iç transferde birçok futbolcularıyla anlaşmaya vardıklarını dile getirerek, Gökhan Ünal ile de devam etmek istediklerini söyledi

 

Kocasinan Belediyesinin yaptırdığı antrenman salonunun açılışına katılan Başkan Recep Mamur, burada gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

Transfer konusunda akıllı hareket ettiklerini ifade eden Mamur, şehir desteğini de yanlarında görmek istediklerini ifade etti. Mamur, şehir desteğini arkalarına aldıklarında daha büyük başarıların gelebileceğine işaret ederek, “Ben yıllardır spor camiasındayım ve kulüp başkanlığı da yaptım 1986’dan beride spor camiasındayım. Her zaman destekçi olunacağı söylenir ama sonrasında destek bulamazsınız. Şimdi Kayserispor’un geldiği başarı küçümsenemez. UEFA kupasında ve gelecek sezonda ligde başarılı olmak için iyi bir kadro kurmanız gerekiyor. Bunun içinde destek şart” dedi.

Recep Mamur, Kayserispor’un iç transferde büyük mesafe kat ettiğini hatırlatarak, Gökhan Ünal ile devam etmek istediklerini açıkladı. Başkan, “Gökhan Ünal’a devam etmek için teklifte bulanacağız. Kendisi kabul eder veya etmez. Biz kendisinden memnunuz ve kaliteli bir futbolcumuzdur. Devam etmek istemese de bununla ilgili görüşmelerimiz de olacaktır. Kendisine her konuda da yardımcı olacağız” diye konuştu.

Recep Mamur, bir soru üzerine de Sivasspor ile Kayserispor’un yakaladığı başarının tesadüf olmadığını ifade ederek, “Gelecek sezonda yakalanan başarının aynı disiplinle gelecek sezonda da yakalanacağına inanıyoruz. Her iki takımında daha iyi başarılar elde edeceğine de inanıyorum” dedi.

AA

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: