OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Galatasaray’dan gideceklerin listesi

Posted by oyunseveriz on May 12, 2008

Galatasaray Yönetimi hafta başından itibaren transfer görüşmelerine başlayacak. Bu sezon büyük umutlarla gelen Bouzid gidecekler arasında ilk sırada yer alıyor. İşte liste

 

Hakan Şükür, Sabri, Okan Buruk, Barrusso, Bouzid, Carrusca ile yolların ayrılacağı, Song ile Hasan Şaş’ın ise takımda kalacağı öğrenildi

Galatasaray’da şampiyonluk kutlamaları tüm hızıyla sürmesine rağmen önümüzdeki hafta başından itibaren transfer görüşmelerinin başlayacağı belirtildi.

Sarı-kırmızılı yönetimin Hakan Şükür, Okan, Barrusso, Bouzid ve Carrusca ile yollarını ayıracağı öğrenildi. Sözleşmesi sona erecek olan Hakan ile Okan’ı yeni sezonda takımda düşünmeyen yönetimin bu iki oyuncuya yeni bir teklif sunmayacağı bildirildi. Hasan Şaş’ın ise takımda kalacağı kaydedildi.

Barrusso’da zarar edildi

Özellikle devre arasında Roma’dan 400 bin euro karşılığı transfer edilen ancak hiçbir verim alınamayan Barrusso’nun eşyalarını toplayarak Türkiye’den ayrıldığı belirtildi. Yönetimin büyük zarar ettiği bu oyuncuya yeni sezonda istenmediğini bildirdiği ifade edildi.
Yöneticiler Song ile de bir görüşme yapacak. Tecrübeli oyuncunun ayarında bir ismin yurt dışından ancak 3-4 milyon euroya tranfser edileceğini düşünen yönetim bu futbolcuyu elinde tutmayı düşünüyor. Nonda, Linderoth ve Lincoln ile yola devam edileceği özellikle Lincoln’den yeni sozonda büyük beklenilerin olduğu ifade edildi.

Teklifler değerlendirilecek

İtalyan kulüplerinin transfer listesinde bulunan Sabri’ye vize verileceği, sezon ortasında kadro dışı kalan genç yıldıza yönetimin sıcak bakmadığı bildirildi.
Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediye’de oynayan Aydın’ın geri çağrılacağı, Kayserisporlu Gökhan Ünal’ın ise büyük olasılıkla Galatasaray’a imza atacağı öğrenildi. Sarı-kırmızılı yönetimin Mehmet Topuz için de nabız yokladığı bildirildi.

Milliyet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: