OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Olacak şey değil!!! Bu görüntüler Türkiye’nin başını derde sokacak!!!

Posted by oyunseveriz on May 12, 2008

GP2’de dün yapılan ikinci yarışa bir skandal damgasını vurdu. Art Grand Prix takımından Fransız Romain Grosjean kazandığı yarışta piste giren köpekler herkesi şaşırttı.

Yarışın 12. turu atılırken, piste giren 2 köpek nedeniyle güvenlik aracı piste girmek zorunda kaldı. İsport International takımının Brezilyalı pilotu Bruno Senna, yüksek hızda giderken pistteki köpeğe çarpınca sağ ön lastiği hasar aldı. Kırılan ön lastiği nedeniyle 3 lastik üzerinde servis alanına girmek zorunda kalan Senna, yarışı bıraktı. Diğer köpek pistten çıktıktan sonra, 2 tur atan güvenlik aracı da pistten ayrıldı ve yarış devam etti.
GP2’nin ikinci yarışı büyük bir çekişmeye sahne olurken, piste giren köpeklerin yanı sıra birçok da kaza yaşandı.Toplam 25 aracın katıldığı yarışta, 9 araç kazalar nedeniyle yarışı tamamlayamadı. İstanbul Park Pistinde 23 tur üzerinden yapılan yarışta Grosjean, 41.53.377’lik derecesiyle birinci olurken, Barwa International Campos takımından Rus Vitaly Petrov 42.01.396 ile ikinci, Trust Team Arden takımından İsviçreli Sebastien Buemi ise 42.01.824 ile 3. oldu.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: