OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Babayı şok eden ifade!!! ‘Kendi isteğimizle birlikte olduk!’

Posted by oyunseveriz on May 17, 2008

Kızına tecavüz ettiği gerekçesiyle spor öğretmeni Çetin Karaca’yı öldüren Arif Söğütçü’nün yargılandığı davada, tecavüze uğradığı iddia edilen diğer kız Z.M. (18) de tanık olarak dinlendi.

Kızına tecavüz ettiği gerekçesiyle spor öğretmeni Çetin Karaca’yı öldüren Arif Söğütçü’nün yargılandığı davada, tecavüze uğradığı iddia edilen diğer kız Z.M. (18) de tanık olarak dinlendi.Daha önce tecavüze uğradığını, bu yüzden intihar girişiminde bulunduğu için belden aşağısı felç kaldığını söyleyen Z.M. tekerlekli sandalyede geldiği duruşmada, “Biz tecavüze uğramadık. Kendi isteğimizle birlikte olduk” dedi.

BAKIRKÖY Cumhuriyet Savcılığı’nın hazırladığı iddianameye göre, Bahçelievler’de bir spor salonunun hocası ve sahibi olan Çetin Karaca, Ö.S. (17) ve Z.M’ye (18) tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Ancak daha sonra delil yetersizliğinden serbest bırakıldı. dava sürerken tecavüze uğradığını öne süren Ö.S’nin babası Arif Söğütçü, tutuksuz yargılanan Çetin Karaca’yı sokak ortasında tabancayla öldürdü. Arif Söğütçü hakkında kasten adam öldürmek suçundan 12 yıl 6 ay ile 20 yıl arasında hapis cezasına çarptırılması istemiyle dava açıldı.

Bakırköy 5’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde önceki gün yapılan duruşmada Z.M. tanık olarak dinlendi. Belden aşağısı felç kaldığı için duruşmaya gelemeyen ve bu yüzden hakkında zorla getirilme kararı verilen Z.M, sivil polis eşliğinde adliyeye getirildi. Annesiyle birlikte duruşma salonuna gelen, çok rahat ve soğukkanlı görünen Z.M, Ö.S’nin “Çetin Karaca bana ve arkadaşım Z.M’ye 4 yıl boyunca tecavüz etti” iddiasını yalanladı.

Z.M, “Ben tecavüze uğramadım. Kendi isteğimle birlikte oldum. Zaten şikayetçi olmadım. Ö. de kendi rızasıyla Çetin Karaca ile birlikte oldu. Bu ilişkilerin tamamı Ö.’nün kendi rızasıyla yaklaşık 2-3 yıl sürdü” dedi. Z.M. savcılıkta verdiği ifadesinde ise, “Bu durum benim psikolojimi bozdu. Evimin balkonundan atladım, ancak ölmedim felç oldum” demişti. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: