OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

Kurtlar Vadisi Pusu – Memati, Çakır’ı özlüyormuş!

Posted by oyunseveriz on May 17, 2008

Memati, Çakır’ı özlüyormuş!
16 Mayıs 2008 Cuma

Bahçeşehir Üniversitesi’nde söyleşiye katılan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin oyuncularını, öğrencilerin soruları değil, yaşanan izdiham terletti.

Resim

Bahçeşehir Üniversitesi’nde söyleşiye katılan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin oyuncularını, öğrencilerin soruları değil, yaşanan izdiham terletti.

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin organize ettiği söyleşiye dizinin başrol oyuncuları Muro rolündeki Mustafa Üstündağ, Memati rolündeki Gürkan Uygun, Yalçın Bulut, Turgay Kantarcı ve Zeliha Çal katıldı. 150 kişilik salona akın eden yaklaşık 300 öğrenci izdihama neden olurken, en büyük ilgiyi dizi oyuncularından Muro ve Memati gördü. Memleketinin Adana olduğunu söyleyen Muro, “Memleketim gereği şivem ve karakterim çok uygun. Dizide senaryo gereği hareket ediyoruz. Biz bile neyin nasıl seyredeceğini ancak, Perşembe günleri öğreniyoruz” dedi. Muro rolündeki Mustafa Üstündağ’ın Fenerbahçeli olduğunu söylemesinin ardından kendilerine yöneltilen soruları yanıtlayan diğer oyuncular da tutukları takımları açıkladı.

İstanbul trafiğinde günde 250 kilometre yol aldıklarını anlatan Memati rolündeki Gürkan Uygun ise “Sette çok fazla gülmüyoruz. Şuan oynadığım rol bir süre daha böyle devam edecek. 6 yıldan beri bu dizideyim. Eski dizi arkadaşlarımdan Süleyman Çakır’ı elbette özlüyorum” diye konuştu. Gürkan Uygun da Mustafa Üstündağ gibi senaryodan haberi olmadığını ve çok yoğun çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerin tezahüratları ve alkışları karşısında söyleşiye katılan oyuncuların duygulandığı gözlendi.

İHA – İhlas Haber Ajansı

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: