OyunSeveriz – Flash Oyun Sitesi

Türkiye’nin En Geniş Flash Oyun Sitesi

‘Güvercinlerimi göstereceğim’ deyip tecavüz etti

Posted by oyunseveriz on May 20, 2008

12 yaşındaki komşu kızını böyle kandırdı

İsmail AKDUMAN/SAMSUN, (DHA)


SAMSUN’da, 17 yaşındaki M.B., komşularının 12 yaşındaki kızı T.K.’ya, “Sana güvercimlerimi göstereyim” diyerek götürdüğü oturdukları apartmanın bodrumunda tecavüz etti. Şikayet üzerine gözaltına alınan M.B., “Alkollüydüm, pişmanım” dedi.

Olay, dün Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, M.B. komşularının 12 yaşındaki kızları T.K.’yı, “Sana güvercimlerimi göstereyim” diyerek kandırıp oturdukları apartmanın kömür konulan bodrumuna götürdü. M.B., iddiaya göre burada küçük kıza tecavüz etti. Daha sonra eve giden T.K., olanları ailesine anlattı. Ardından polise giden aile, M.B.’den şikayetçi oldu. İfadesi alınan minik T.K., “Sokakta oynarken yanıma gelip bodrumda güvercinleri olduğunu ve bana göstermek istediğini söyledi. Önce kabul etmedim. Ancak ısrar edince gittim. İçeriye girince zorla eşofmanımı çıkardı. Ben bağırdım yardım istedim. Ama sesimi duyan olmadı. Orada benimle zorla ilişkiye girdi. Beni salması için kendisine yalvardım” diye konuştu.

Gözaltına alınan M.B. ise suçunu itiraf etti. M.B., “Birkaç arkadaş sahilde gezdikten sonra ben eve döndüm. Apartmanın önünde gördüğüm T.K. ile konuşurken, kendisine güvercimlerimi göstermek istediğimi söyledim. Önce kabul etmedi. Ben ısrar edince bodruma geldi. Alkolün etkisiyle ne yaptığımı bilmiyorum. Kimseye söylememesini tembihledim. Pişmanım” dedi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: